Yeniden Merhaba

2014 Yılında Köyümüz.net ismi ile yayın hayatına başlayan sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Yoreler.net adresine taşındı. 

Çok daha güçlü bir alt yapı ve daha modern bir yazılım ile sitemiz yayın hayatına devam ediyor.

2014 Yılından itibaren köy ve mahallelerimizi sanal ortamda da olsa yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla yayın hayatına devam eden sitemize siz değerli ziyaretçilerimizin göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Bu süreç içerisinde ziyaretçilerimiz sitemize onbinlerce resim ve bilgi mesajı göndererek bizlere güç verdi. Sitemiz ziyaretçilerimizin katkıları ile bu günlere geldi.

Sizlerin daha önceden Köyümüz.net sitesine eklemiş olduğunuz tüm verileri yeni sitemize aktardık. Yeni sitemiz aylar süren yazılım sürecinden sonra yayın hayatına başladı. Bununla beraber tamamen özgün bir yazılıma sahip olan sitemizin yazılım süreci henüz bitmiş değil. Sitemizde her geçen gün birçok yenilik ziyaretçilerimize sunulacaktır. Bu nedenle şu an demo yayınındayız diyebiliriz. Birkaç hafta içerisinde bütün modüllerimiz aktif olacak, sayfalarımızdaki küçük hatalar giderilecektir. Sitemizin eski yazılımı ASP tabanlı eski bir teknoloji idi. Yeni sitemiz çok daha modern ve profesyonel bir yazılıma sahip olduğu için daha esnek ve geliştirilebilir bir özellikte olacaktır. Bu nedenle arama motorlarında da daha önlerde çıkmayı ve daha geniş kitlelere paylaşımlarınızı ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Sizlerin desteği ve Cenab-ı Hakkın takdiri ile uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Siz değerli ziyaretçilerimize tekrar teşekkür ederiz.

NOT: Yeni sitemizin tasarım ve içeriği hakkında görüş ve tavsiyede bulunmanız bizleri sevindirecektir. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan menüdeki iletişim linkini kullanabilirsiniz.

Mustafa Karadağ / Yoreler.net